Насос для силиконового масла

Шестеренні насоси для силіконової олії та мастила

Як автоматизувати виробництво?

Стаття для тих, хто хоче зробити процес виробництва та транспортування силіконової олії простіше та швидше. «СЛЕМЗ» пропонує нові заводські шестеренні насоси для перекачування силіконової олії та мастила НМШ, Ш для різних температур, у тому числі до 200°С. агрегатів, багатоканальний сервісний центр для детальної консультації.

Сфера використання

Зарекомендувало себе як відмінний діелектрик, мастило для дифузійних насосів, шлангів, зброї, використовується як гідравлічна рідина, піногасник та дистилятор у деяких технологічних процесах.

Підбір насоса для перекачування силіконової олії

За своїми властивостями та характеристиками ідеально підходить для перекачування шестеренними агрегатами НМШ, Ш. В’язкість від 50 – до 1000 сСт. “СЛЕМЗ” адаптує свої агрегати під різні умови. Наприклад, Вам потрібно перекачати рідину із температурою під 200 градусів. У цьому випадку комплектуємо насосну частину бронзою, надміцними пружинами, термостійкими ущільненнями з великим запасом. Все для того, щоб агрегат відпрацював належний годинник напрацювання за будь-яких умов.

Про якість насосів НМШ, Ш

«СЛЕМЗ» один із небагатьох в Україні виробляє, ремонтує шестерні НМШ, Ш для силіконової олії. Наші чавунні агрегати відповідають ще радянським ГОСТам та кресленням, а якість та творчий підхід до кожного замовлення гідно оцінили великі підприємства оборонного, паливно-енергетичного комплексу, сталеливарні комбінати. На складі є всі моделі бронзових шестерень для перекачування силіконової олії високої температури. Професійне, сучасне обладнання дозволяє швидко готувати, випробовувати, збирати агрегати, що не поступаються за заводськими характеристиками.
 • Насос для силіконової олії марки НМШ
 • Балончики з силіконовою олією
 • Насос для перекачування силікону НМШ
 • Тюбики з силіконовою олією

Купити насос для силіконової олії НМШ та Ш

«Новий заводський насос НМШ» – поняття яким спекулюють багато несумлінних постачальників, намагаючись продати насос, що працював, або неліквід. Завжди порівнюйте ціни. Різниця в 3-4 тисячі автоматично має наводити на підозру. «СЛЕМЗ» – завод-виробник шестеренних насосів для силіконової олії НМШ, Ш. Купивши у нас насос, Ви отримуєте гарантію 12 місяців, можливість оперативно замінити запчастину або зробити ремонт, отримати відповідь на будь-яке технічне питання.

Лінійка шестеренних насосів для перекачування силіконової олії від «СЛЕМЗ»

Контакты отдела продаж:

Emaile.m.z@ukr.net
Контакты специалиста по насосам НМШ

Кирилл Игоревич

×

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  ×

  Поможем с подбором
  и покупкой

  Менеджер продаж НМШ слэмз

  Ваш специалист

  Кирилл Игоревич

  ×