Насосы для печного топлива НМШ и Ш

Шестеренні насоси для пічного палива НМШ та Ш

Навіщо потрібні насоси для пічного палива? Багато сучасних промислових та побутових опалювальних котлів і котельні України працюють на топковому мазуті. Це «прогресивний» вид пального, альтернатива мазуту, бензину, дизпаливу, гасу навіть газу як за ККД, так і за вартістю. Вдумайтеся: 1 кг такої котельної олії енергетично еквівалентний 1,18 м³ природного газу. Плюс практично не дає запаху під час перегорання. Транспортується майже будь-якому вигляді: цистернами залізничним транспортом, автоцистернами, невеликими бочками, автотранспортом. Перекачується за допомогою насосів НМШ та Ш.

Де використовується піролізне паливо?

В Україні насоси для пічного палива широко застосовуються в:
 1. Cільське господарство. На зерносховищах, скотарських фермах, овочесховищах, котельнях
 2. Для опалення великих цехових приміщень, виробничих площ
 3. Приватний сектор. Дачі, заміські, приватні будинки.
Відповідно, кожна з цих сфер потребує обладнання для котельних та промислових насосів для пічного палива, що живлять котли та печі.

Підбір насоса для топкового мазуту

Оскільки топковий мазут має всі необхідні властивості – в’язка масляниста рідина, без абразиву, має змащувальні властивості, невисока температура, для його подачі в котельні, заправки транспортувальних ємностей вдало застосовується шестеренні насоси НМШ, Ш. Щоб вдало підібрати насос для пічного палива або насосний характеристик. На допомогу табличка:
Насос для пічного палива Швидкість перекачування, т/год Тиск, кгс/см² Max t топкового мазуту °С
НМШ 2-40-1,6/16  1,6 2-16 180
НМШ 5-25  2,5-4 4-25
НМШ 8-25  6,5 2,5-25
Ш 40  19,5  4-6
Ш 80  37,5 2,5-6
 • Бочки з піролізним паливом
 • Цистерна з топковим мазутом
Варто приділити особливу увагу вибору потужності електродвигуна, оскільки пальне може відрізнятися по в’язкості залежно від марки (важке, середнє, легке).

Купити для пічного палива НМШ та Ш

Наша допомога не обмежується просто виробництвом та продажем насоса для пічного палива НМШ, Ш . Ми допоможемо з установкою насоса для пічного палива, поставимо високоякісний топковий мазут з кращими характеристиками, допоможемо з транспортуванням по Україні та за вибором котельного обладнання. Допомогти підібрати насос для пічного палива? Зв’яжіться з нами!

Контакты отдела продаж:

Emaile.m.z@ukr.net
Контакты специалиста по насосам НМШ

Кирилл Игоревич

×

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  ×

  Поможем с подбором
  и покупкой

  Менеджер продаж НМШ слэмз

  Ваш специалист

  Кирилл Игоревич

  ×