Насосы для нефтепродуктов шестеренные
Шестеренний цех «СЛЕМЗ» виробляє високоякісні, недорогі компактні насоси для нафтопродуктів та нафти типу НМШ та Ш. Швидкість перекачування від 1 до 40 м³. Наші заводські чавунні шестерні насоси справляються на «5+» з перекачуванням нафти, мазуту, бітуму, олії, дизпалива, бітумної емульсії та гудрону на гудронаторах.

Переваги вітчизняного обладнання

Перекачування в’язких продуктів нафтопереробки (світлих, темних) від НПЗ до кінцевого споживача може і має здійснюватися шестеренними агрегатами. При виборі існують 2 категорії цінових пропозицій: вітчизняне та імпортне обладнання. З низки причин перевага надається вітчизняним насосам для нафтопродуктів:
 • українські насоси для нафти та нафтопродуктів не поступаються у надійності імпортним
 • багаторазово нижче за ціною
 • має стандартні приєднувальні розміри за ГОСТ
 • конструктивно прості та «некапризні» в обслуговуванні
Більшість обладнання на нафтобазах, магістральних нафтопроводах, для завантаження на залізничному та автотранспорті, для подачі в котельні, на ТЕС, на асфальтних заводах в Україну постачалося ще за «совка». Україна виробляє ідентичні радянським нафтові насоси, тому при заміні не потрібно перетравлювати труби, раму під агрегат, одним словом наново винаходити велосипед. Висновок: купити насос для імпортних нафтопродуктів набагато дорожче і клопітніше, ніж поміняти на вітчизняний.
 • Шестеренні насоси для транспортування нафти, нафтопродуктів, гудронаторів та автогудронаторів НМШ та Ш
 • Самовсмоктувальні об'ємні насоси для перекачування нафтопродуктів, зливу та збору нафти шестеренного типу
 • Котельня з нафтовими насосами
 • Високотемпературний промисловий насос для наливу та відкачування нафти та гарячих нафтопродуктів Ш40

Каталог та технічні характеристики

Натискайте на маркування та знайомтесь з описом, технічними характеристиками, умовами експлуатації, цінами та замовляйте шестерні насоси для нафтопродуктів виробництва “Слобожанського заводу”.
Марка насосу для нафтопродуктів Продуктивність, м³/год Тиск, атм Потужність двигуна, кВт В’язкість, сСт
НМШ2-40 1,6 2-16 1,5/2,2/3 1,8-1500
НМШ 5-25 2,5-4 2-25 1,5/2,2/3/4/5,5
НМШ 8-25 6,3 2,5-25 1,5/2,2/3/4/7,5
Ш40-4-19,5/4 14-19,5 4-6 5,5/7,5 1,8-1800
Ш80-2,5-37,5/2,5 37,5 2,5-4 11/15 50-2200
ДС-125, ДС-134 30 6 5,5/7,5/11 120-150
“СЛЕМЗ” комплектує насоси для перекачування нафти та нафтопродуктів будь-якими видами електродвигунів – загальнопромисловими (АІР, 4АМ) та вибухозахищеними (АІМ, 4ВР, ВАТ, ВА, ВРП, 2В). Двигун підбирається виходячи з категорії розміщення агрегату та Вашого бюджету. Ми знаємо, як знизити вартість, не програвши в якості.

Устаткування для гудронатора

Для оперативного відправлення в резерві на складі 2-3 нафтові насоси для гудронатора, автогудронатора, бітумовозу. Адаптовані під перекачування гудрону, бітумної емульсії, бітуму для виконання термінових ремонтних та будівельних робіт дорожніми службами для автоцистерн об’ємом до 20000 літрів.

Купити насос для нафтопродуктів

Терміни поставки та гарантія – ще один вагомий аргумент на користь того, щоб купити насос для нафтопродуктів вітчизняного виробництва НМШ, Ш, ДС. “СЛЕМЗ” відправляє насоси для нафти, нафтопродуктів, гудронаторів, автогудронаторів по Україні зі складу в день замовлення. Ремонт та заміна запчастин займає не більше 3-х робочих днів – запчастини завжди під рукою, капремонт робиться за добу.

Контакты отдела продаж:

Emaile.m.z@ukr.net
Контакты специалиста по насосам НМШ

Кирилл Игоревич

×

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  ×

  Поможем с подбором
  и покупкой

  Менеджер продаж НМШ слэмз

  Ваш специалист

  Кирилл Игоревич

  ×