Насос для горячего масла

Виробництво насоса для перекачування гарячої олії

Необхідність купити насос для перекачування гарячої олії найчастіше виникає на нафтопереробних заводах України та у сфері обслуговування котелень та ТЕС. Гарячі нафтопродукти, топковий мазут, гаряча олія, смоли, що швидко застигають, і бітум досягають температури від 150-180 °С. “СЛЕМЗ” освоїв виробництво шестеренного насоса для високотемпературних теплоносіїв. Які внутрішні доробки дозволили нашим насосам НМШ та Ш справлятися з високотемпературними рідинами.

Конструктивні особливості

Високотемпературні масляні насоси НМШ качають рідини в тому ж діапазоні в’язкості, що і звичайні електронасоси шестерні. Допрацьовується «начинка» насоса для перекачування гарячої олії:
 1. Ставляться бронзові втулки
 2. Термостійке торцеве ущільнення в парі з манжетою
 3. Потужна пружина в насосі для термомасла
 4. Бажана комплектація вибухозахищеним двигуном ступеня 1ExdllBT4
Існує також спеціальна серія насосів для гарячих нафтопродуктів НМШГ із сорочкою обігріву. Їхня робоча температура до 100°С. Здебільшого вони потрібні для швидкозастигаючих субстанцій, яким потрібно постійно підтримувати певну температуру.

Підбір за каталогом

За каталогом легко підібрати необхідну швидкість перекачування та тиск високотемпературного насоса.
Швидкість перекачування високотемпературного насоса, м³/год Марка насоса для гарячої олії Тиск, атм
1-2 НМШ2-40 2-16
2-4 НМШ 5-25 4-25
4-7 НМШ 8-25 2,5-25
10 НМШ12-25 1,6-10
18 НМШ 32-10 4-6
18-19,5 Ш40 4-6
30-37,5 Ш80 2,5-4

Підбір за виробником

99% фірм, у яких ви захочете купити насос для циркуляції гарячої олії в Україні, запропонують Вам обладнання зі зберігання, виготовлене «Лівгідромаш», видаючи його за абсолютно новий. І бирка з логотипом заводу зовсім не є показником його вчорашнього прощання із заводським конвеєром. Тут можна обійтися лише загальними порадами:
 1. Працюйте з перевіреними, нових – перевіряйте. «Чи даєте Ви гарантійний талон на насос для перекачування гарячої олії?», «Чи ремонтуєте Ви насоси для гарячої олії?», «Чи є в наявності або на замовлення запчастини?» Влаштуйте мозковий штурм! Оскільки потенційний постачальник відповідає, Ви багато про нього дізнаєтеся.
 2. Ніколи не відкривайте високотемпературний масляний насос, якщо він не працює. Постачальник на підставі такої самодіяльності може відмовитись від гарантійних зобов’язань.

Купити насос для гарячої олії

«СЛЕМЗ» пішов непростим шляхом і довго вдосконалював своє насосне обладнання. У кого купити насос для перекачування гарячої олії та нафтопродуктів НМШ та Ш в Україні – вибір завжди за Вами. Наш вибір – це ваша безпека та безпека робочого персоналу на підприємстві. Ми виробляємо такі високотемпературні насоси НМШ та Ш: При замовленні насоса для перекачування високотемпературних рідин обов’язково уточнюйте ціну. У різних температурних діапазонах ціна відрізняється.
 • Насос для перекачування гарячої олії
 • Насос для перекачування гарячої олії
 • Насос для гарячих нафтопродуктів та циркуляції гарячої олії та теплоносія

Контакты отдела продаж:

Emaile.m.z@ukr.net
Контакты специалиста по насосам НМШ

Кирилл Игоревич

×

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  ×

  Поможем с подбором
  и покупкой

  Менеджер продаж НМШ слэмз

  Ваш специалист

  Кирилл Игоревич

  ×