Дилери

Дилери СЛЕМЗ з насосів НМШ Купити оригінальний насос НМШ або отримати консультацію Ви можете у спеціалістів відділу продажів «Слобожанського заводу» в розділі «Контакти», або у будь-якого дилера зі списку нижче:

Відбір до мережі дилерів шестеренних насосів НМШ

Представляти обладнання «Слобожанського електромеханічного заводу» (серед якого насоси НМШ та Ш) довірено вузькому колу підприємств України. У наших дилерів своя специфіка, але поєднує їх одна риса: Кожен представник «Слобожанського заводу» – це підприємство, орієнтоване на покупця, а не на швидке збагачення.

Ми цінуємо у наших дилерах насосів НМШ:

 • Прагнення постачати найбільш надійне обладнання, а чи не найбільш прибуткове;
 • Технічні знання та компетентність співробітників;
 • Наявність технічної бази для мінімального сервісу та агрегатування;
 • Інтерес до нашого продукту, його якості;
 • Патріотизм та оптимізм у питаннях майбутнього України.

Список дилерів шестеренних насосів в Україні.

 1. ТОВ «Системи Якості» – близький партнер та технічний спеціаліст. Співпраця з «Системами Якості» давно вийшла за межі простого дилерства та формальних відносин. Підприємство постачає на «СЛЕМЗ» системи неруйнівного контролю, що дозволяють підтримувати найвищий рівень надійності обладнання.
 2. ПП «Ол Електро» – дилер електротехнічного обладнання, а також електродвигунів та насосів. Професійне чесне підприємство з, ймовірно, найбільш уважними та педантичними співробітниками в Україні.
 3. ТОВ «Насосна Група» – найстаріше підприємство у списку дилерів «СЛЕМЗ». Досвідчений постачальник шестеренних насосів для мазуту та олії, має широкі технічні можливості для сервісного обслуговування, налаштування та агрегування насосів НМШ.

Перелік дилерів насосів НМШ на території Митного Союзу

ТОВ «Стандарт», м. Білгород – професійне підприємство з українським корінням. Спеціалізується більше на поставках пружин та демпфуючих виробів, ніж шестеренних насосів, проте співпрацює зі Фахівцями «СЛЕМЗ». Представляє «Слобожанський завод» на території Казахстану, Росії та Білорусії. СПІВПРАЦЯ Зупинено!!

Перелік дилерів насосів НМШ на території Республіки Молдова

На даний момент роль офіційного представника біля Молдови вакантна. Будемо раді співпраці з енергійною та чесною компанією. А тим часом, привеземо свою продукцію на замовлення своїм транспортом, Новою Поштою або передамо на прилеглій території. Офіційні дилери «Слобожанського електромеханічного заводу» мають право на першочергове постачання НМШ, сервіс, технічну підтримку, а також на спеціальні комерційні умови.

Перейти до товарів

З питань отримання дилерства шестеренних насосів НМШ писати на пошту e.m.z@ukr.net із позначкою «Запит Офіційний Дилер НМШ».

Контакты отдела продаж:

Emaile.m.z@ukr.net
Контакты специалиста по насосам НМШ

Кирилл Игоревич

×

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  ×

  Поможем с подбором
  и покупкой

  Менеджер продаж НМШ слэмз

  Ваш специалист

  Кирилл Игоревич

  ×