Насоси НМШ, Ш

Шестеренні насоси НМШ та Ш. Підібрати та купити

На даному сайті ви зможете отримати відповіді на всі питання, що стосуються шестеренних насосів НМШ, Ш, бітумних ДС-125 та П6-ППВ для патоки. Влаштування, принцип дії, технічна література, габарити, технічні характеристики, протипоказання, показання, рекомендації, інформація про виробників, ціни та постачальників.

ТОВ «СЛЕМЗ» ділиться своїм досвідом і розраховує на набуття нових партнерів та товаришів.

Насоси НМШ "на пальцях"

Насоси Ш, ДС, П6ППВ і НМШ призначені для роботи з в'язкими рідинами, що не викликають корозію робочих органів, без механічних домішок: масло, нафта, мазут, дизельне паливо, патока та легкозастигаючі рідини (НМШГ та ДС) — парафін, смола, солідол, бітум, пек.

Застосування. Насос НМШ і шестеренний Ш ставлять в котельні для подачі мазуту в форсунки, що живлять, на конвеєрні лінії лакофарбових виробництв, нафтопереробних, хімічних підприємств, на пункти заправки дизельним паливом, маслом і мазутом для тепловозів, теплоходів та інших машин. Часто використовують для розвантаження цистерн та інших великих ємностей.

Насоси Ш потрібно берегти від: проникнення абразивних частинок та повітря у всмоктувальну порожнину. Не слід перекачувати рідини більш в'язкі, ніж передбачено в посібнику з експлуатації.

Насос Ш чи насос НМШ? Зазвичай вони називаються по-різному, проте значних відмінностей для споживача між ними немає. Насоси Ш 80 і Ш40 - найбільші в лінійці. Насос НМШ 2-40, НМШ5-25, НМШ8-25, НМШ12-25, НМШ20-25, НМШ 32-10 – менша родина.

Бронзовий шестеренний НМШ Б

Бронзовий насос НМШ

Шестеренний насос з більш зносостійкими та вибухобезпечними деталями. Найчастіше шестеренний НМШ бронзовий не повністю, а тільки втулки, рідко корпус і стійки. Бронзовий насос НМШ та Бронзовий Ш завжди укомплектовані шестернями зі сталі.

Алюмінієві найчастіше використовуються на суднах та комплектуються електродвигуном морського виконання. Також тільки частина запчастин бронзова або з алюмінієвих сплавів.

Насоси НМШГ та НМШФ – особливі версії з підігрівом корпусу та ліхтарем для фланцевого з'єднання з електродвигуном. Насос НМШГ має можливість перекачувати швидко застигаючі смоли та бітуми, насос НМШФ – має компактніші розміри та можливість розміщуватися під кутом.

Ресурси, терміни служби насоса НМШ та Ш. Ресурс експлуатації – 4500 годин. Період часу на відновлення – 5 годин. Дані дійсні при дотриманні посібника з експлуатації. Показники для комплектуючого обладнання представлені у технічному паспорті.

Виробники насосів Ш та НМШ

Лівгідромаш (Лівни, Росія), ТМ "СЛЕМЗ" (Україна), Белліт (Білорусія). Шестеренні відносно прості у виготовленні та випускаються у безлічі невеликих ливарних господарств по всьому СНД.

Агрегат електронасосний НМШЯк купувати шестеренні насоси НМШ та Ш в Україні? За новими шестеренними насосами «Лівгідромаш», «Каммаш» можна звертатися до офіційного дилера заводів та приватних імпортерів на кшталт СЛЕМЗ.

Неліквіди або відновлені шестеренні насоси, що були у вживанні, рекомендуємо брати у перевірених компаній з хорошою репутацією. Купити насос НМШ 8-25 відновлений бажано у постачальника, який має ремонтні потужності і здатний нести гарантійні зобов'язання на найвищому рівні. Насоси Ш 40, Ш80 та НМШ приватних ливарних виробництв України, Росії та Білорусії слід купувати дуже обачно.

Якщо купити насос НМШ 5-25 або шестеренний Ш в неперевіреній «ливарці», можна отримати виріб з копією оригінального паспорта, з пористим низькоякісним чавуном або слабкими клапанами, що швидко виходять з ладу. Бронзові ш та НМШ в таких ливарках пропонуються рідко. Надійне підприємство, з яким співпрацює ТОВ «СЛЕМЗ» – це білоруський «Белліт» - підприємство з 20-річним досвідом, високоякісним литтям та збиранням.

Замовити шестеренний НМШ та Ш можна в будь-якому регіоні України

Доставка обладнання доступна у всі міста України: доставка до східних міст України - Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Суми. Постачання обладнання в центральні області України - Полтава, Кропивницький, Черкаси, Київ, Миколаїв, Одеса, Херсон, Житомир, Чернігів. Доставка зі складів у західну частину України – Ужгород, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Чернівці.

ТОВ «СЛЕМЗ» - постачання шестеренних, консультації, агрегатування, ремонт, заміна запчастин.

 • Насос НМШ шестеренний масляний
 • Масляний шестеренний насос НМШ
 • Фото: Насос НМШ
 • Шестерний насос НМШ

Контакты отдела продаж:

Emaile.m.z@ukr.net
Контакты специалиста по насосам НМШ

Кирилл Игоревич

×

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  ×

  Поможем с подбором
  и покупкой

  Менеджер продаж НМШ слэмз

  Ваш специалист

  Кирилл Игоревич

  ×